Pre pokračovanie potvrďte svoj vek.

Previous
Next

Ferrand Cognac 10 Générations

Popis

Farba: Zlatistá. Aróma: Med, marhuľa, kokos, karamel, ovocný koláč a hrozienka.

Chuť: Očakávajte tóny sušeného ovocia, ananás, orechy, kvety a jarný kvet. Povrchová úprava je dlhá a svieža s mätovými tónmi, potom čerstvým tabakom.

Od roku 1630, v srdci viníc Cognacu, odovzdalo 10 generácií Ferrands znalosti o viniči a destilácii. Tento premiér Cru de Cognac je poctou týmto mužom, pre ktorých bol skvelý koňak predovšetkým ovocím práce na veľkom terroire. Mademoiselle Henriette, posledný priamy potomok tejto prestížnej línie, bola počas svojho života strážkyňou tejto vzácnej receptúry a žila v úctyhodnom sídle svojich predkov.

Rozhodla sa nám ju zveriť a je inšpiráciou pre túto vynikajúcu zmes. Pomenovali ho „10 Générations“. Grande Champagne Cognac, 10 Générations sa vyrába iba z hrozna Ugni-Blanc. Pomaly sa destiluje a dozrieva vo francúzskom dube a v sudoch Sauternes.

Produkty z rovnakej kategórie

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

BRANDY VSOP

Cena 0,00 €
Je vyrobené z vínneho destilátu získaného destiláciou kvalitných vín Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Vyzrieva v 350 litrových sudoch z...

Pierre Ferrand Renegade Barrel

Cena 0,00 €
Popis Ferrand je úplne prvá značka koňaku, ktorá nechala zrieť túto vzácnu tekutinu v sudoch po rume Plantation 1996 Jamaica HJC. Výsledok sa...

Posledné zobrazené produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password